XXIX Niedziela Zwykła 23.10.2019 r.


   

Kacelaria parafialna w tym tygodniu jest czynna w poniedziałek i środę w godz. 15:00-17:30 oraz w sobotę w godz. 9:00-11:00.

1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jakuba Strzemię, a we wtorek św. Jana Pawła II.
2. Na bocznych ołtarzach wyłożone są koperty z kartkami na wypominki i Mszę św. listopadową za zmarłych. Wypełnione kartki można wrzucić do specjalnej skrzynki po lewej stronie ołtarza.
3. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7:00 mamy wolne intencje mszalne. Osoby zainteresowane zamówieniem Mszy św. w tych dniach zapraszamy do zakrystii.
4. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła radni parafialni zbierają na tacę ofiary na kwiaty do naszego kościoła. Za zebrane ofiary chcemy kupić chryzantemy doniczkowe na wszystkie ołtarze.
5. Dzisiaj też przy wyjściu z kościoła mamy w sprzedaży kalendarze ścienne na 2020 rok ze zdjęciami naszego kościoła oraz innych zabytków Barczewa wplecionych w piękną przyrodę. Kalendarze stanowią formę cegiełki na remont naszych organów i można je nabyć za dobrowolną ofiarę, ale nie mniejszą niż 5 zł. Kalendarz ten zapewne będzie ozdobą naszego mieszkania, ale też może być pięknym prezentem dla byłych mieszkańców Barczewa przypominając im miasto, w którym spędzili lata swojego życia.
6. 23 listopada w hali EXPO w Ostródzie odbędzie się spotkanie modlitewne pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa z wszystkimi kandydatami do bierzmowania z całej naszej Archidiecezji. Ponieważ obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa, prosimy rodziców o umożliwienie tego wyjazdu swoim dzieciom. Ks. Marcin oraz Pan Jerzy Gugołek organizują ten wyjazd i wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do nich.
7. Przy wyjściu z kościoła w cenie 5 zł dostępny jest najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Polecamy dzisiaj artykuły: O tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci - więcej na ten temat w artykule "Ofiara ruszyła lawinę"; o świętych rodzicach świętego papieża Jana Pawła II - więcej na ten temat w artykule "Święta rodzina"; jak chronić dzieci przez zgubnym wpływem pornografii - więcej na ten temat w artykule: "Na wyciągnięcie ręki". Od przyszłej niedzieli wzrasta cena „Gościa Niedzielnego” i będzie on kosztował 6 zł.
8. Zapraszamy też do zabrania ze sobą Felixa, w którym znajdziemy więcej informacji z życia naszej parafii.
9. Za tydzień ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na energię elektryczną w naszej parafii.
10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana: ś.p. Anna Łubińska. Na zakończenie Mszy św. pomódlmy się w ich intencji…

piątek, 18 październik 2019, 21:08
 

XXIX Niedziela Zwykła 23.10.2019 r.
   

Kacelaria parafialna w tym tygodniu jest czynna w poniedziałek i środę w godz. 15:00-17:30 oraz w sobotę w godz. 9:00-11:00.

1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jakuba Strzemię, a we...więcej »

piątek, 18 październik 2019, 21:08
 

   Strona Główna: \ Ogloszenia Parafialne