III Niedziela Zwykła 21.01.2018 r.
   

W bieżącym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-17.45 

1. W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek święto nawrócenia św. Pawła, a w piątek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
2. Kancelaria parafialna w czasie ferii zimowych, tzn. do 4 lutego będzie czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-17.45.
3. W minionym tygodniu zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzinom, które przyjęły w tym roku kapłana do swego mieszkania. Jesteśmy też wdzięczni za ofiary złożone podczas kolędy. Informujemy, że w tym roku podczas kolędy na remont kościoła zebraliśmy 21.820 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Jeżeli któraś rodzina nie mogła przyjąć po kolędzie księdza w wyznaczonym terminie, a chciałaby to uczynić jeszcze w tym roku, prosimy o telefon do któregoś z księży i indywidualne ustalenie terminu wizyty duszpasterskiej.
4. Najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł dostępny jest przy wyjściu z kościoła a w nim m.in.: „Nie mam wątpliwości, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska” – przekonuje arcybiskup Tadeusz Wojda z Białegostoku; grób Heleny Kmieć, zamordowanej rok temu w Boliwii wolontariuszki misyjnej, już stał się miejscem modlitwy nie tylko dla jej bliskich; jakim krajem jest Peru, które odwiedził papież Franciszek.
5. We wrześniu tego roku parafia nasza planuje zorganizowanie pielgrzymki do groby św. Charbela. Więcej na temat tego świętego przeczytamy w dzisiejszym „Felixie”. Program i warunki uczestnictwa w pielgrzymce podamy w najbliższą niedzielę.
.

piątek, 19 styczeń 2018, 13:23
 

III Niedziela Zwykła 21.01.2018 r.
   

W bieżącym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-17.45 

1. W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek święto nawrócenia św. Pawła, a...więcej »

piątek, 19 styczeń 2018, 13:23
 

   Strona Główna: \ Ogloszenia Parafialne