III Niedziela Zwykła 26.01.2020 r.
   

Kacelaria parafialna w tym tygodniu jest czynna w poniedziałek i środę w godz. 15:00-17:30 oraz w sobotę  w godz. 9:00-11:00.

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii duet muzyczny z Białorusi „Laudans”, który możemy usłyszeć podczas każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 10:00 przedstawią oni krótki koncert. Wychodząc z kościoła można nabyć nagraną przez nich płytę CD w cenie….
2. Jutro o godz. 17:30, jak każdego 27 dnia miesiąca, w naszym kościele zostanie odprawione nabożeństwo maryjne w ramach Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. W sobotę 1 lutego w Stoczku Warmińskim odbędzie się spotkanie członków Kół Żywego Różańca, Róż Różańcowych Rodziców za Dzieci, Wspólnot Nieustającego Różańca Świętego, Grup Jerycha Różańcowego i wszystkich innych wspólnot różańcowych.
4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość Ofiarowania Pańskiego popularnie zwaną świętem Matki Boskiej Gromnicznej. W tym dniu czcimy Chrystusa Pana – Światłość świata. Podczas każdej Mszy św. będą święcone gromnice. Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, jest jednocześnie światowym dniem życia konsekrowanego. Ofiary zbierane w tym do puszki zostaną przeznaczone na zakon kontemplacyjny sióstr Karmelitek Bosych w Spręcowie.
5. W przyszłą niedzielę w zakrystii przed każdą mszą św. w cenie 10 zł będzie możliwość nabycia gromnicy.
6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 odbędzie się zmiana tajemnic różańca św.
7. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. będą miały poświęcone świece. Prosimy rodziców o indywidualny zakup świecy dla swego dziecka.
8. W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, a w piątek św. Jana Bosko.
9. Przy wyjściu z kościoła w cenie 6 zł dostępny jest najnowszy numer "Gościa Niedzielnego" a w nim między innymi: o inicjatywie papieża Franciszka o ustanowieniu Niedzieli Słowa Bożego - więcej na ten temat w artykule: "Bez znajomości ani rusz"; przypominamy słowa papieży, wygłoszone na terenie obozu Auschwitz, odpowiadające na pytanie, jak mogło dojść do takiego ludobójstwa - więcej na ten temat w artykule: "Bóg w Auschwitz"; o tym, jak można nie być w stanie podnieść się z łóżka i żyć pełnymi garściami mówi Basia Turek - więcej na ten temat w rozmowie z Basią Turek: "Ręce do góry!"
10. Zapraszamy też do zabrania ze sobą "Felixa", w którym znajdziemy więcej informacji z życia naszej parafii.
11. W tym tygodniu codziennie, oprócz piątku, o godz. 7.00 mamy wolne intencje mszalne. Osoby zainteresowane zamówieniem Mszy św. w tych terminach zapraszamy do zakrystii.
12. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana ś.p. Marian Buczyński. Pomódlmy się w jego intencji…

sobota, 25 styczeń 2020, 12:02
 

III Niedziela Zwykła 26.01.2020 r.
   

Kacelaria parafialna w tym tygodniu jest czynna w poniedziałek i środę w godz. 15:00-17:30 oraz w sobotę  w godz. 9:00-11:00.

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii duet muzyczny z Białorusi „L...więcej »

sobota, 25 styczeń 2020, 12:02
 

   Strona Główna: \ Ogloszenia Parafialne